Při hodnotě objednávky nad 500 Kč získáte nyní DÁREK zdarma: Sadu brusných papírů Smirdex v hodnotě 100 Kč.

Společnost SON, spol. s r.o. byla založena na jaře roku 1995 jako velkoobchod se zaměřením na stavební chemii a Nátěrové hmoty, které dodávala především do prodejen Barev a Laků ve Východočeském kraji.

Své obchodní aktivity jsme se vždy snažili podpořit seriózními informacemi a servisními službami. Dodávkami zboží s termínem dodání do 48-hodin od objednání po celém území ČR, technickými informacemi od našich proškolených obchodníků -odborníků, systémem zásobování, řešením požadavků zákazníků a komunikací.

V roce 2013 jsme se stali oficiálním výhradním dovozcem pro ČR na celý sortiment německé značky Chamäleon. S tímto sortimentem jsme se zaměřili na specializovaná pracoviště v oboru autoopravárenství a průmyslu. Naše produkty si oblíbili i drobní řemeslníci, proto můžete výrobky Chamäleon objevit i v prezentačních stojanech ve vybraných specializovaných prodejnách.

Právě na základě požadavků našich odběratelů jsme se rozhodli zvýšit úroveň naší společné komunikace prostřednictvím internetového obchodu a otevřít se tak širšímu spektru zákazníků. Našim záměrem je zlepšit především informovanost o nabízeném sortimentu a vytvořit pohodlí při nákupu s okamžitou odezvou na naše skladové zásoby.
Děkujeme za Vaši obchodní přízeň, která je pro nás motivací k zlepšování služeb a zvyšování naší obchodní úrovně.