Při hodnotě objednávky nad 500 Kč získáte nyní DÁREK zdarma: Sadu brusných papírů Smirdex v hodnotě 100 Kč.

316 Kč

ks
Chamäleon

Speciální lak na bázi speciálních pryskyřic. Extra lesklý. Vhodný pro dekorace povrchů a předmětů, u kterých chceme vzhled podobný chromování. Použití v exteriéru i interiéru.
Rychle schnoucí, dobrá kryvost, dobrá přilnavost, odolný proti otěru, proti poškrábání. Sprej s dlouhotrvajícím účinkem, nežloutne, bez pigmentů z těžkých kovů a plynů považovaných za škodlivé pro ozón. Více

Kód produktu: 26726 Doprava a platba

Aplikační cyklus:

Použijte sprej při teplotě 20-25 ° C, několik minut protřepávejte plechovku, nastříkejte asi 25-30 cm od ošetřovaného povrchu, držte jej ve svislé poloze. Pro dosažení homogenní aplikace produktu je vhodné nádobu během používání občas protřepat. Pro dosažení nejlepšího efektu je nutné aplikovat několik velmi tenkých vrstev překřížených nejprve svisle a poté vodorovně, přičemž mezi jedním a druhým vyčkejte alespoň 20-30 sekund. Maximálního zrcadlového efektu je dosaženo na hladkých a nesavých površích.

Praktické typy:

Při nízkých teplotách předehřejte láhev v horké vodní lázni na teplotu 20 – 25° C. Nepoužívejte jiné zdroje tepla jako plameny, radiátory, krby, kamna, sluneční světlo, vyhřívané povrchy atd. Neaplikujte v přítomnost nadměrné vlhkosti a teplot pod 15° C. Odstraňte barvu acetonem a/nebo ředidlem.

Proces aplikace:           

Příprava povrchu:

Ošetřovaný povrch musí být suchý a čistý. Části, které se nemají ošetřovat, musí být předem zakryté. Počet navrhovaných vrstev vždy závisí na běžné nasákavosti povrchu. Povrchy s vyšší absorpcí vyžadují více vrstev. Na určité podklady se doporučuje použít vhodný základní nátěr.

Aplikace:

Viz aplikační cyklus

Hlavní povrchy: dřevo, proutí, železné povrchy, hliník, mosaz, měď, bronz, kameny, kamenina, terakota, papír, karton, ABS, PVC a přetíratelné plasty.